Ünlü Estetik Doktoruna Çıplak Fotoğraf Soruşturması

İstanbul’da tanınmış bir estetik cerrah, bir kadına meme küçültme operasyonu yaptı. Ancak kadın, operasyon sonrasında arkadaşının telefonuyla yaşadığı şokla sarsıldı. Doktor hakkında soruşturma başlatıldı.

Sabah gazetesinden Atakan Irmak’ın haberine göre İstanbul’un Şişli ilçesinde faaliyet gösteren ünlü estetik cerrah Fatih D., Tansel K. adındaki bir kadına meme küçültme operasyonu gerçekleştirdi. Ancak operasyondan yedi ay sonra, kadın bir arkadaşının telefon görüşmesiyle derin bir şaşkınlık yaşadı.

Telefondaki arkadaşı, kadına, “Operasyon geçirdiğin doktor, senin çıplak fotoğraflarını ve yüzünün göründüğü videoları kendi sosyal medya hesabından paylaşmış, binlerce kişi tarafından izlenmiş” şeklinde bilgi verdi.

Kadın, doktorun Instagram sayfasını kontrol ettiğinde kendi videoları ve fotoğraflarının izinsiz bir şekilde yayınlandığını gördü.

İzinsiz paylaşımlar nedeniyle büyük üzüntü yaşayan Tansel K., Fatih D. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunda, video ve fotoğrafların izin alınmadan paylaşıldığı, ayrıca paylaşımların müstehcen olduğu vurgulandı.

Bu şikayetin ardından, Fatih D. hakkında “özel hayatın gizliliğini ihlal” suçundan soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x